O FIRMIE
PRODUKTY & LINECARD
KONTAKT
 
O FIRMIE
HISTORIA
FILOZOFIA
USŁUGI
JAKOŚĆ
TRG EXPRESS

AKTUALNOŚCI

HISTORIA
"The Republic Group" została założona w 1958 roku przez Burtona B. Fagana w Arlington, (Wirginia) w Stanach Zjednoczonych. Początkowo pełniła funkcję biura zamówień i projektów inżynierskich dla włoskiej firmy Selenia SpA. Stopniowo poszerzała listę reprezentowanych firm, aby stać się uznanym dystrybutorem elementów elektronicznych i elektrotechnicznych.

W 1991 roku firma otworzyła oddział w Niemczech, w 1996 oddział w Wielkiej Brytanii, a w 1998 powstał oddział w Szwecji. Dziś TRG jest prężnie działającym na międzynarodowych rynkach pośrednikiem pomiędzy producentami i odbiorcami komponentów. TRGsłuży pomocą przy wykonaniu aplikacji i oferuje tańsze w stosunku do oryginalnych elementy zastępcze. Duży nacisk kładzie się na konstruktywną współpracę, jak również doskonalenie jakości.
Dlatego też wszystkie oddziały zostały certyfikowane zgodnie z normą DIN EN ISO 9001-2008. Dziś TRG jest prężnie działającym na międzynarodowych rynkach pośrednikiem pomiędzy producentami i odbiorcami komponentów. Satysfakcja naszych partnerów biznesowych jest przedmiotem troski wszystkich pracowników TRG Components i postrzegana jako jedyny sposób prowadzący do osiągnięcia sukcesu, będącego skutkiem długotrwałej współpracy