O FIRMIE
PRODUKTY & LINECARD
KONTAKT
 
O FIRMIE
HISTORIA
FILOZOFIA
USŁUGI
JAKOŚĆ
TRG EXPRESS

AKTUALNOŚCI

FILOZOFIA

W nieustającej pracy na rzecz rozwijania naszego potencjału stawiamy sobie ambitne cele biznesowe. Nie zapominamy jednocześnie, że droga do sukcesu nie jest możliwa bez przestrzegania norm i wartości. Jest to podstawowy czynnik w kontaktach zarówno z klientami i partnerami biznesowymi, jak i naszymi pracownikami. Mając świadomość odpowiedzialności społecznej i ekonomicznej w aktywności biznesowej, opracowaliśmy zasady, które kształtują nasze działania.

Zasady te przedstawiono poniżej:
 

*Traktujemy naszych klientów jak partnerów, dlatego zawsze jesteśmy do ich dyspozycji. Upraszczając procedury, staramy się oferować rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wspieramy naszych klientów w sytuacjach wymagających zarówno doraźnej, jak i długofalowej pomocy.

*Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i z każdego zadania czerpiemy wiedzę, aby w przyszłości jeszcze lepiej spełniać stawiane przed nami wymagania.

*Jesteśmy żywotnie zainteresowani długoterminową współpracą i rozwijaniem wiarygodnych relacji biznesowych z naszymi klientami i dostawcami.

*Szacunek i zaufanie do naszych pracowników uznajemy za niezbędny warunek rozwoju firmy.